امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

طلاب برای منافع دیگران دینشان را به خطر نیندازند شنبه ۲ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴:۳۲

حجت الاسلام اسماعیلی در جمع طلاب شهرستان نور؛
طلاب برای منافع دیگران دینشان را به خطر نیندازند تعداد بازدید: ۲۶۳

امام جمعه قرچک و ورامین گفت: مسیری که طلاب انتخاب کردند مسیری طلایی است، بایستی قدر این مسیر را بدانند و هوشیار باشند که برای منافع دیگران دینشان را به خطر نیندازند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان نور روز چهارشنبه 29آذرماه 96 در نمازخانه دفتر تبلیغات با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک و ورامین برگزار شد.

 

حجت الاسلام کثیری نماینده طلاب و فضلای شهرستان نور در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان، گفت: 13 اسفند ماه 96 زمان انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان است، طلاب بایستی در این انتخابات به صورت حداکثری شرکت کنند تا به آن حدنصاب مدنظر جامعه محترم مدرسین جهت داشتن نماینده برسیم.

 

وی در ادامه آماری از مقدار جمعیت شهرستان نور داد و اظهار کرد: وضعیت تبلیغی در شهرستان نور خوب است.

 

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی  امام جمعه قرچک و ورامین گفت: مسیری که طلاب انتخاب کردند مسیری طلایی است که بایستی قدر این مسیر را بدانند و هوشیار باشند که برای منافع دیگران دینشان را به خطر نیندازند.

 

وی با بیان اینکه طلاب بایستی جز اصلی ترین عناصر در سطح کشور باشند، اظهار داشت: این کار تحقق نمی یابد مگر اینکه طلاب مجاهدت و تلاش مضاعف داشته باشند.

 

امام جمعه قرچک و ورامین 3 مسیر را پیش روی طلاب دانست و تصریح کرد: نخست مجتهد شدن است، بنابراین اگر کسی در خود استعداد این کار را می بیند بایستی محکم پیش برود و من با افرادی که می گویند ما خیلی فقیه داریم، مخالف هستم.

 

وی ادامه داد: برخی هم به سطوحی رسیدند و در خود یک استعداد مدیریتی می بینند، بنابراین نبایستی تعلل کنند و سریعتر وارد این قسمت شوند و کار خود را در مدیریت کلان انجام دهند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی، سومین گروه را افرادی دانست که هم حوزه را دارند و هم نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت نیستند، افزود: این توفیق از دو مورد قبل بهتر است، در واقع این افراد در طول سال درس می خوانند و در ایام خاص نیز به تبلیغ مباحث دینی می پردازند که این گروه بهترین گروه هستند.