امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

حوزه تنها با شعار انقلابی نمی شود شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۱۷


حوزه تنها با شعار انقلابی نمی شود تعداد بازدید: ۲۰

نماینده دوره هفتم طلاب و فضلای شرق استان مازندران، اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند حوزه باید انقلابی باشد، بنابراین حوزه اگر بخواهد انقلابی باشد باید وارد عمل شود و تنها با شعار دادن و همایش چیزی درست نخواهد شد.
 
 
 
 
 
حجت الاسلام محمد قلی پور، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع طلاب، اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند حوزه باید انقلابی باشد، بنابراین حوزه اگر بخواهد انقلابی باشد باید وارد عمل شود و تنها با شعار دادن و همایش چیزی درست نخواهد شد.
 
نماینده دوره هفتم طلاب و فضلای شرق استان مازندران ادامه داد: مجمع نمایندگان هم در این راستا فعالیت های خوبی داشتند و با تمام استانها و کمیسیون های مجمع در رابطه با این موضوع جلسه گرفتند تا وظیفه خود را در مقابل فرامین رهبر معظم انقلاب مشخص کنند.
 
وی با بیان اینکه شعار بایستی توام با عمل باشد تا نتیجه بخش باشد، اظهار داشت: مردم باید این را مشاهده کنند که خواسته های رهبر معظم انقلاب در جامعه اجرایی می شود.
 
حجت الاسلام قلی پور، یکی از کارهای انقلابی را حمایت مردم و مسؤولان از رهبر معظم انقلاب در جامعه دانست و افزود: امروز بایستی ما مجریان فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشیم و اجازه ندهیم که رهنمودهای ایشان روی زمین بماند.
 
وی اظهار داشت: شعار در زمان و جای خودش خوب است ولی باید از آن عبور کرد و وارد عمل شویم، در این صورت است که می توانیم کارها را به جلو ببریم و موفق باشیم.
 
   نماینده طلاب استان مازندران عنوان کرد: خداوند یک لطف و عنایتی فرمود و این انقلاب را به رهبری امام راحل به پیروزی رساند، امروز هم فرزند خلف ایشان امام خامنه ای به نحو احسنت دارند آن را اداره می کنند.
 
وی افزود: همه ما مسؤول هستیم، کاری کنیم که مردم خدا را بخاطر این انقلاب و نظام شکر کنند، بنابراین بایستی ویژگی های حکومت حضرت امیر(ع) در جامعه ما پیاده شود اگر این گونه باشد به وظایف خودمان عمل کردیم وگرنه همه در برابر کوتاهی صورت گرفته، مسؤول هستیم.