امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

حوزه انقلابی نیازمند عمل جهاد است شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۳۱


حوزه انقلابی نیازمند عمل جهاد است تعداد بازدید: ۱۹

نماینده دوره هفتم طلاب و فضلای استان مازندران گفت: برای ایجاد یک حوزه انقلابی بایستی برنامه ریزی شود ویک عمل جهادی انجام شود تا در تمام سطوح این حوزه انقلابی عملا خودش را نشان بدهد.
 
 
 
حجت الاسلام قدیرالله قبادی ارفعی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع طلاب با بیان اینکه سر دادن شعار به تنهایی برای به فعلیت رساندن امری کافی نیست، اظهار داشت: برخی از مسؤولان سعی می کنند بحث حوزه انقلابی را برای مدتی تنها با شعار سردادن پیش ببرند، اما این روال کار نیست.
 
نماینده دوره هفتم طلاب و فضلای استان مازندران ادامه داد: برای ایجاد یک حوزه انقلابی بایستی برنامه ریزی شود ویک عمل جهادی انجام شود تا در تمام سطوح این حوزه انقلابی عملا خودش را نشان بدهد.
 
نماینده دوره هفتم طلاب و فضلای سوادکوه عنوان کرد: بخشی از این کار می بایست از طریق آموزش صورت بگیرد، آموزش طلاب از همان سال های اول بایستی به گونه ای باشد که همان ابتدا با انقلاب، ولایت فقیه وشهدا آشنا شوند.
 
 حجت الاسلام قبادی افزود: اگر این انقلاب با روحانیت شناخته می شود و در راس آن روحانیت بوده است و پایگاه اصلی انقلاب در قم بوده است لازمه اش این است که نظامی که برخاسته از متن مردم با رهبری روحانیت است، روحانیت در تمام سطوح ورود داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه حوزه علمیه ظرفیت دارد که در تمام مسائل وارد میدان شود، تصریح کرد: هر کاری کنیم یا نکنیم، حضور داشته باشیم یا نداشته باشیم تمام عملکردها در نظام جمهوری اسلامی به حساب روحانیت نوشته می شود، بنابراین روحانیت باید در تمام عرصه ها حضور و نقش پررنگی داشته باشد.
 
نماینده دوره هفتم مجمع طلاب، ادامه داد: اگر بنا است کاری پیش برود باید با روحیه انقلابی و جهادی پیش برود، هر جایی که ما با روحیه انقلابی و جهادی ورود پیدا نکردیم همان جا نقص بود همان جا ایراد و اشکال بوده است و همان جا ما درجا زدیم و همان جا وابستگی ایجاد شده است.
 
حجت الاسلام قدیر قبادی در پایان اظهار داشت: روحانیت بایستی در تمام سطوح به خصوص در کارهای آموزشی، مراکز علمی، دانشگاهی و آموزش و پرورش حضور پر رنگی داشته باشد.