امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

دیدار طلاب آمل با آیت الله جوادی آملی /تصاویر یکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۰۹


دیدار طلاب آمل با آیت الله جوادی آملی /تصاویر تعداد بازدید: ۲۱

طلاب و روحانیان حوزه علمیه و فضلای آمل مقیم قم با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله جوادی آملی دیدار کردند.
 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده، نماینده طلاب و فضلای شهرستان آمل در دیدار حضرت آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به برگزاری انتخابات مجمع طلاب گفت: با رفاقتی که با دوستان عزیزمان داشتیم، برادران گرانقدرمان، حجج اسلام کیایی، نیکزاد، فرجی، اصغری ، ابراهیمی و ناصری، رفاقت کردند و بنده و حاج اقای اکبری را بعنوان خادم خودتان برگزیدید.
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب گفت: قرار بود که ما خدمتی برای دوستان داشته باشیم اولین شروع را در شهر مقدس امامزاده عبدالله انجام دادیم و در 7 اردیبهشت97 با حضور امامجمعه و مسؤولان شهری که الحمدلله یک برنامه خوبی اجرا شد و این دومین برنامه جمعی است که از رهنمودهای حضرت آیت الله جوادی آملی بهره بردیم.
 
وی با اشاره به اینکه در درازمدت این برنامهها را ادامه خواهیم داد، تصریح کرد: نخست در شروع سال تحصیلی یعنی در مهرماه 97 چنین جلساتی را خواهیم داشت که فرمایشات استاد چراغ راهی برای ما در تدریس و تعلیم و تعلّم باشد.
 
حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده  در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ماه مبارک رمضان و همچنین برای تابستانی که در پیش خواهیم داشت، برنامه استانی در سطح استان مازندران برگزار و مسئولان کلان استان را دعوت خواهیم کرد.
 
عضو مجمع نمایندگان گفت: استان مازندران در مجمع نمایندگان طلاب بیشترین اعضا را دارد یعنی 23 نفر عضو مجمع هستند، که استانهای دیگر این چنین اعضا را ندارند.