امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای شهرستان نکاه، بهشهرو گلوگاه برگزار شد/تصاویر سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۱۹


جلسه طلاب و فضلای شهرستان نکاه، بهشهرو گلوگاه برگزار شد/تصاویر تعداد بازدید: ۱۶

جلسه طلاب و فضلای شهرستان نکاه، بهشهرو گلوگاه در نمازخانه مدرسه مبارکه دارالشفاء برگزار شد.
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان نکاه، بهشهرو گلوگاه در نمازخانه مدرسه مبارکه دارالشفاء برگزار شد
 
 گفتنی است؛ در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین ولی نژاد، مدیرکل تبلیغات گلستان و حجت الاسلام و المسلمین سهرابی مدیر کل اوقاف گلستان و دکتر شاعری نماینده مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
 
 
 در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین قلی پور نماینده طلاب ضمن خیر مقدم گویی از حضور همه طلاب و فضلا در این جلسه تقدیر و تشکر کرد و به برخی از مسائل و مشکلات طلاب اشاره کرد.
 
 
در ادامه دکتر شاعری به برخی از مسائل موجود اقتصادی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: جای تاسف دارد که همه چیز ما حتی مهر و تسبیح و چادر زنانه بایستی از کشور های خارجی وارد کشور شود.
 
 
نماینده مجلس در ادامه به مساله برجام و خروج یکطرفه آمریکا از این برنامه اشاره کرد و گفت: اگر مسءولان مطابق فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پیش می رفتند امروز این وضعیت کشور ما نبود.
 
 
وی در ادامه به برخی از مسائل گلستان اشاره کرد و گفت: مدیریتی که در گلستان است دارای نواقصی است که بایستی برطرف شود.
 
 
شاعری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن در پی این است بگوید کشور جمهوری اسلامی ایران  ناکارآمد است، بنابراین افرادی نفوذی سعی دارند که مردم را از این نظام و انقلاب ناامید کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://mntqom.com/image_gallery/file/large_1537.jpg