امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

برگزاری جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائم شهر در قم/تصاویر سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۵۳


برگزاری جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائم شهر در قم/تصاویر تعداد بازدید: ۱۴

جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائم شهر در دفتر مرحوم آیت الله صالحی مازندرانی، با حضور ، آیت الله توکل، نماینده مردم استان مازندران در خبرگان رهبری و دکتر سید علی ادیانی نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان قائم شهر در دفتر مرحوم آیت الله صالحی مازندرانی، با حضور ، آیت الله توکل، نماینده مردم استان مازندران در خبرگان رهبری و دکتر سید علی ادیانی نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین قدیرالله قبادی، عضو مجمع نمایندگان طلاب ضمن خیر مقدم گویی گفت: متاسفانه در تعیین بوجه کشور مقدار اندکی به حوزه های علمیه اختصاص دادند ولی متاسفانه برخی در فضای مجازی هیاهو به راه انداختند و در پی بدنام کردن حوزه های علمیه بودند.
 
وی با بیان اینکه دشمن همیشه در صدد حمله به مساجد، حسینیه ها، مراکز مذهبی، حوزه های علمیه و روحانیون بوده است، افزود: دشمن در پی این است که به همه بگوید کشور ایران و حتی مجلس شورای اسلامی که محل ثقل قانون گذاری است امنیت ندارد.
 
شایان ذکر است در ابتدای این جلسه آیت الله توکل، نماینده مردم استان مازندران در خبرگان رهبری به برخی مسائل اخلاقی اشاره و طلاب را به همکاری با هم توصیه کرد و دکتر سید علی ادیانی نماینده مجلس شورای اسلامی به برخی مسائل فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و سایر مسائل شهرستان پرداخت.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://mntqom.com/image_gallery/file/large_1557.jpg
 
 
http://mntqom.com/image_gallery/file/large_1557.jpg