امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

جلسه طلاب بهشهر، گلوگاه، رستمکلا و نکاء در قم برگزار شد سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸:۲۷


جلسه طلاب بهشهر، گلوگاه، رستمکلا و نکاء در قم برگزار شد تعداد بازدید: ۱۷۴

جلسه نمایندگان طلاب وفضلای شهرستانهای بهشهر، گلوگاه رستمکلا و نکاء در مدرسه علمیه دارالشفای قم برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه نمایندگان طلاب وفضلای شهرستانهای بهشهر، گلوگاه رستمکلا و نکاء در مدرسه علمیه دارالشفای قم برگزار شد.
 
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم میر احمدی، امام جمعه گلوگاه و مسؤولان سازمانهای شهرستانهای گلوگاه، حجت الاسلام فعالی، حجت الاسلام بابایی و حجت الاسلام الیاسی حضور داشتند.
 
این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد، سپس حجت الاسلام قلی پور نماینده طلاب وفضلای بهشهر گلوگاه و رستمکلا ضمن خیر مقدم گویی دقایقی در مورد ارتباط و اقسام آن و ارتباط روحانیت با مردم صحبت کرد، و اظهار داشت: هر چه ارتباط بین مردم و روحانیت بهتر باشد جامعه انقلابی تر وموفق تری خواهیم داشت.
 
سپس حجت الاسلام علینژاد نماینده نکا ضمن خیر مقدم گویی از مسؤولان منطقه تقاضا کرد که اتفاقاتی در منطقه می افتد وکارهایی که انجام می گیرد تا نمایندگان در میان گذاشته شود و در جریان امور قرار بگیرند.
 
همچنین در ادامه جلسه حجت الاسلام میر احمدی، ضمن تقدیر وتشکر از حضور روحانیان وطلاب در این جلسه اظهار داشت: افتخار ما اینست که سربازان امام زمان(عج) هستیم، وظیفه ما سنگین است که باید احساس مسؤولیت کنیم وکارها وموفقیت های نظام را بازگو کنیم تا مردم بدانند چه نعمتی خداوند سبحان در اختیار آنها گذاشته وقدر این نعم وانقلاب ورهبری را بدانیم.
 
 وی در ادامه به نابودی داعش و خدمات سردار سلیمانی و پیام رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و سرانجام با دعا برای امام و رهبری و نظام جلسه پایان یافت.