امروز سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷

بزرگان حوزه در بخش حوزه انقلابی بیشتر فعال شوند شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵:۴۷


بزرگان حوزه در بخش حوزه انقلابی بیشتر فعال شوند تعداد بازدید: ۱۰۸

رییس مجمع نمایندگان استان مازنداران گفت: بزرگان حوزه باید در مسائل انقلابی حوزه بیشتر فعال شوند، رهبر انقلاب در رابطه با همین مسائل اقتصادی بارها تاکید داشتند که بزرگان وارد عرصه شوند و امروز نیز این انتظار می رود که شاهد حضور جدی برخی بزرگان حوزه در این عرصه باشیم.
 
 

حجت الاسلام موسوی ذبیح الله موسوی در گفت گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان در پاسخ به این سوال که حوزه علمیه تا چه میزان توانسته پشتیبان فکری نظام باشد، گفت: حوزه باید یک فکر اساسی در این زمینه انجام دهد تا بتواند پشتیبانی قوی برای نظام و انقلاب باشد.

 

 رییس مجمع نمایندگان استان مازنداران ادامه داد: بزرگان حوزه باید در این زمینه گام های بیشتری بردارند،  رهبر انقلاب در رابطه با همین مسائل اقتصادی بارها تاکید داشتند که بزرگان وارد عرصه شوند و امروز نیز این انتظار می رود که شاهد حضور جدی برخی بزرگان حوزه در این عرصه باشیم.

 

نماینده طلاب بابل ادامه داد: توجه عملی می خواهیم نه شعار در شعار خیلی ها حرفها می زنند صحبت می کند صحبت های زیادی هم شده است جلساتی هم گرفته شده است، سمینارهای زیادی هم گرفته شده است؛ اما تنها با این حرکت های شعاری کاری از پیش نخواهد رفت.